KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6423733
nr 642 3733
Pastell
Signerad, Kustlandskap, 27x71
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 31 maj 2010
kl 19:38:17
100 kr
500 kr
300 kr
500 kr
700 kr